..dlaczego jesteśmy warsztatem objazdowym? bo wszystko co potrzebujemy mamy ze sobą, a podróże kształcą niezwykle..

°

pracownia

nasz warsztat (fizycznie) zlokalizowany jest w Kielcach. wkrótce też wielkie otwarcie w Celinach (więcej TU i w zakładce kontakt). bardziej metafizycznie zlokalizowany jest właściwie wszędzie, bo ma potencjał i ambicję warsztatu objazdowego ~~

°

cały arsenał potrzebnych nam materiałów i narzędzi wozimy ze sobą. do przeprowadzenia warsztatów potrzebujemy trochę przestrzeni (może być także otwarta – czasem, ze względu na dużą ilość wody w procesie jest to nawet lepszy pomysł) i kilku blatów roboczych. mamy możliwość dojazdu w każde miejsce w Polsce, planujemy też pojeździć z warsztatami trochę dalej (Europa), i zupełnie daleko hen :) bo podróże kształcą niezwykle..

°

na warsztatach prowadzimy zajęcia z rzemiosła artystycznego dla dzieciaków, starszaków i dorosłych. tematyka jest bardzo różna; jeżeli chcemy skupić się tylko na papierze, to działamy w dwóch modułach: teoretycznym i praktycznym, a na koniec zupełnie eksperymentalnym – twórcza zabawa i już. niemniej, prócz wytwarzania i przetwarzania papieru, bawimy się też wspólnie materią inną – o tym więcej TU.

°

poza zajęciami warsztatowymi, w pracowni powstają również różnego rodzaju formy włókniste, akty celulozowe ~~ płaskie arkusze papieru czerpanego, roślinne eksperymenty, wizytówki, kartki itp. ale i formy przestrzenne, parawany, lampy, książki artystyczne, próby introligatorskie, itd. (więcej TU, TU i TAM).

°

no i cały czas pojawiają się nowe pomysły.

Alicja Ciach » głównie daydreamer :) mama Alika i Fifiołka, z wykształcenia pani filozof :)) fotograf, backpacker, IT headhunter czy kura domowa yo. rzecznik autonomii i dobrego niepokornego DIY, przyjaciel małych i tych zupełnie dorosłych już ~ ale zawsze dzieci, ich twórczej nieoczywistości, bałaganu i zbyt wielu pytań. na raz. na co dzień (też papierowy) eksperymentator, jeździec bezgłowy, gliniany budowniczy, wydawca lub mól książkowy. slow-living-fast madMax-vege-mum.

↓ More ↓