warsztaty zimą

zima_fotona zimę przenosimy się z czerpaniem papieru do naszego warsztatu domowego: wiekowa piwniczka + kleinowskie stropy. zabawiamy tu do lata, jest nam trochę ciasno ale ciepło.

a w sumie to najbardziej klimatyczne i inspirujące miejsce w domku. ah i pod ręką pełen asortyment narzędzi małego artisssty: pędzle, wałeczki, farby wszelakie, przeprocesowane włókna, formy, pieczątki, korki, pudełka, gąbki, pierdołki, złom, wszystko – naprawdę.

do tego duża prasa nie tylko introligatorska, czyli magiel vintage i (dotacyjna) gilotyna do papieru. i dzieciaki do kompletu.

[photomosaic link=”none” ids=”169,170,171,172,173,174,175,176,177,178,179,180″]

Alicja Ciach » głównie daydreamer :) mama Alika i Fifiołka, z wykształcenia pani filozof :)) fotograf, backpacker, IT headhunter czy kura domowa yo. rzecznik autonomii i dobrego niepokornego DIY, przyjaciel małych i tych zupełnie dorosłych już ~ ale zawsze dzieci, ich twórczej nieoczywistości, bałaganu i zbyt wielu pytań. na raz. na co dzień (też papierowy) eksperymentator, jeździec bezgłowy, gliniany budowniczy, wydawca lub mól książkowy. slow-living-fast madMax-vege-mum.

↓ More ↓