współpraca

wspolpraca

pasjonatów dziedzin różnych, dzieci, rodziców i wszystkich tych, którzy bez względu na wszystko lubią Kreować, czy to głową czy rękoma, ciałem całym (już bez głowy :) tak więc wszystkich zainteresowanych współ-tworzeniem i współ-zabawą zapraszam do kontaktu.

 °

nasz warsztat jest objazdowy (o tym więcej TU) i otwarty na inspirujące spotkania i twórczą wymianę doświadczeń, pomysłów i ręko-dzieł. w ramach swojej działalności mamy też możliwość, by wspólnie z Wami zaplanować i stworzyć (w dowolnej lokalizacji) kompletną pracownię rękodzieła | papieru | recyklingu: zaaranżować odpowiednio przestrzeń, wyposażyć ją w niezbędne narzędzia + przeszkolić wszystkich tak, by powstały warsztat mógł działać już w pełni autonomicznie.

° 

jest to bardziej propozycja skierowana do różnego rodzaju twórczych ośrodków, szkół i przedszkoli, choć nie wyłącznie. chętnie poznamy też inne pomysły i projekty.

° 

lubimy też alternatywne festiwale, zloty rękodzielników i DIY inicjatywy. i niespodzianki :) też lubimy. i długie listy, ahoo!

Alicja Ciach » głównie daydreamer :) mama Alika i Fifiołka, z wykształcenia pani filozof :)) fotograf, backpacker, IT headhunter czy kura domowa yo. rzecznik autonomii i dobrego niepokornego DIY, przyjaciel małych i tych zupełnie dorosłych już ~ ale zawsze dzieci, ich twórczej nieoczywistości, bałaganu i zbyt wielu pytań. na raz. na co dzień (też papierowy) eksperymentator, jeździec bezgłowy, gliniany budowniczy, wydawca lub mól książkowy. slow-living-fast madMax-vege-mum.

↓ More ↓